Класична Феєрія — 2018

Класична Феєрія — 2018

КУЛЬТУРНА ПОДІЯ РОКУ У ХАРКОВІ!
Грандіозний міжнародний благодійний концерт «КЛАСИЧНА ФЕЄРІЯ» знову запрошує гостей!

21 грудня найвідоміші музиканти з усього світу та Молодіжний академічний симфонiчний оркестр «СЛОБОЖАНСЬКИЙ» зберуться разом у Харківському національному академічному театрі опери і балету імені М.В. Лисенка заради допомоги дітям! Цього вечора на Великій сцені театру відбудеться грандіозний благодійний концерт «Класична Феєрія».

Основна частина місць в залі буде на безоплатній основі надана дітям-сиротам, дітям-інвалідам та дітям з багатодітних і малозабезпечених сімей, тому що метою проекту «Класична Феєрія» є створення для юних глядачів можливостей долучитись до музичного мистецтва найвищого рівня, у виконанні найкращих музикантів світу. Решта квитків надходить до продажу. Кошти, зібрані від продажу цих квитків підуть на закупівлю принтера Брайля для дітей з вадами зору в КЗ «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс імені В.Г. Короленка». Тому кожен, хто придбав квитки на концерт надає благодійну допомогу малюкам, подарувавши їм шанс «побачити світ»!

Серед учасників концерту світові зірки класичної музики та лауреати міжнародних конкурсів!
Видатні музиканти вам подарують незабутні враження від концерту, а ви, в свою чергу, подаруєте дітям шанс на щасливе дитинство!

ДАВАЙТЕ ПІКЛУВАТИСЯ ПРО ДІТЕЙ РАЗОМ!
———————————————————————————
ПРО ПРОЕКТ:
«КЛАСИЧНА ФЕЄРІЯ» — це міжнародний благодійний проект, направлений на підвищення рівня культури на Україні і допомогу дітям з соціально незахищених категорій населення. З цією метою щороку проводяться концерти класичної музики за участі музикантів світового рівня.

РІК ЗАПОЧАТКУВАННЯ ПРОЕКТУ: 2012

ОРГАНІЗАТОРИ ПРОЕКТУ:
— Музиканти брати Дворніченко Сергій та Олександр
— Олена Єрьоміна, Голова правління БФ «Забота»